MOJE RECEPTY NA PEČENÍ

429 Kč
Skladem

Tvoje jedinečná osobní kniha receptů na pečení je tady!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha na tvé recepty, se kterou tě psaní receptů i pečení budou bavit!

Vytvoř jedinečnou rodinou knihu receptů.

Proč to není jen poznámkový blok s recepty?

Není to pouhý blok, ale šanon!

Díky šanonové vazbě si můžeš recepty snadno uspořádat, měnit, doplňovat (výplně si můžeš zvlášť dokoupit). Navíc tento šanon má i praktickou gumičku na uzavření. Šanon lze objednat i samostatně. Takže, když se ti obálka poškodí, tak ji snadno vyměníš:) 

Přehledně každý recept.

1 list =1 recept, díky tomu si můžeš recepty v kuchařce lépe zorganizovat a nabízí více prostoru. Každý recept ti ihned na první pohled nabídne počet  porcí, dobu přípravy, dobu pečení, obtížnost, zařazení jídla a v neposlední řadě tvé hodnocení! Z druhé strany si můžeš nalepit fotku nebo obrázek hotové dobroty. 
Doporučuji si tvé pekařské výrobky průběžně fotit na telefon, poté vytisknout třeba v drogerii (je to okamžitě hotové a levné) a vlepit do knihy. Snadněji se ti bude vybírat, co dobrého si upečeš:)

Tvorba receptáře tě bude bavit! 

K receptáři dostaneš 2 archy velikosti A5 plné samolepek, díky kterým tvůj receptář bude barevný a jedinečný. Neboj se s nimi nešetřit, samolepky si můžeš kdykoliv dokoupit.

Vysoká gramáž papíru a nechybí ani rejstřík a tahák!

Recepty jsou vytištěny na papír o gramáži 190 g/m2 (běžný kancelářský papír má 80 g/m2) a nechybí ani prostor na vytvoření rejstříku, který je dokonce tištěný barevně na papír o gramáži 250 g/m2. Z druhé strany tohoto kvalitního listu najdeš svůj tahák k pečení! A to velice populární Vážení bez váhy, které ti ulehčí pečení nebo vytrhne trn z paty, když zrovna nebudeš mít váhu po ruce:)

Co v šanonu na recepty najdeš?

Každý šanon obsahuje 1 barevný list Rejstřík, 50 černobílých listů na recepty (= 50 receptů), 2 archy barevných samolepek (samolepky mají tvarový násek pro jednoduší vyjmutí).

 

 Šanon je ve větším formátu A5 (obálka 16,8 x 23 x 4 cm, vnitřní listy 14,8 x 21 cm), obálka je v šanonových deskách s matnou laminací.

 

 

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SP Avatar autora | 16.7.2023
Smekám před kreativitou a ještě před úžasnějším výsledkem tvorby 🖤 těším se až začnu vyplňovat jednotlivé stránky šanonu☺️
5
AB Avatar autora | 24.6.2023
Nádhera. Přesně něco takového jsem hledala! ❤️
5
PM Avatar autora | 9.6.2023
Předčilo moje očekávání, jak kvalita, tak celkové zpracování. Můžu jen doporučit, jsem velice spokojená.
5
LK Avatar autora | 19.5.2023
Přesně takovou knihu receptů jsem hledala už dlouho, je skvělé že se dají dokoupit další listy. Jsem velmi spokojena.
5
PK Avatar autora | 13.4.2023
Přesně takový receptář jsem hledala už dlouho, jsem nadmíru spokojena.
5
LK Avatar autora | 18.12.2022
My jsme si Recepty na vaření zakoupily se sestrou jako dárky pod stromeček, takže jeste hodnotit pořádně nemůžu. Ale co jsem tak nakoukla, tak vypadají super. :)