MŮJ PŘÍBĚH

Ahoj,

pokud jsi zavítal/a na tuto stránku, tak tě asi zajímá, kdo stojí za značkou Remisi, a jak vlastně vše vzniklo a nebo odkud se výrobky na e-shop berou:)

Tak se pohodlně usaď, dej si něco dobrého a tady začíná můj příběh....

Jmenuji se Gabriela a žiju se svou rodinou v Beskydech. Tvořivý člověk jsem byla asi odjakživa, ale nikdy jsem nevytvořila nic co bych chtěla nabídnout i někomu jinému. Dokud jsem nepoznala svého současného manžela a neotěhotněla:) Byla jsem tenkrát krátce v nové práci, která mě opravdu hodně nebavila. Bylo to sedavé zaměstnání na call centru. Díky těhotenství a tomu, že mě docela (trochu) bolely záda, jsem poměrně brzo (asi v pátém měsíci) nastoupila na nemocenskou. Já vím docela vypočítavost :D Ale, jak asi víte, tak na nemocenské máte omezené vycházky, a taky jako těhotná, co jsem tak mohla dělat. A protože ráda maluji barvami a líbila se mi tvorba galaxií akvarelem, rozhodla jsem se, že to taky zkusím. Nakoupila jsem spoustu barev, štětce, papíry a začala malovat. Současně jsem také hledala nějaký těhotenský deník, kde bych mohla plánovat vše okolo miminka a uchovat si tak vzpomínky na celé tohle období. Nic, co by mi vyloženě vyhovovalo jsem nenašla, a tak jsem se rozhodla, že si ho vytvořím sama. A, když teď navíc maluji tím akvarelem, napadlo mě, doplnit ho o své vlastní ilustrace. A tady to vše v roce 2018 začalo...

Už při tvorbě těhotenského deníku jsem ale věděla, že vytvářím něco, co bych ráda nabídla i dalším budoucím maminkám. A mohla si tak na mateřské i trochu přivydělat. Těhotenský deník jsem tvořila nakonec přes rok a e-shop spustila v červenci 2019 pod názvem jsimujvesmir.cz. Vytvořila jsem snad 50 verzí, než jsem došla k nějakému výsledku, který jsem s nadšením poslala do tisku. Jakmile mi dorazily první výtisky, ihned jsem je zveřejnila na eshop a radovala se z každé vaší objednávky:) A protože jsem nechtěla zůstat jen u jedné knihy vytvořila jsem pokračování, kterým je Můj první deník. No a samozřejmě pro ty, co jsou zapomnětliví jako já, jsem ještě přidala Máma diář. Ale nezůstalo jen u toho...

Když bylo synovi 9 měsíců, tak jsem znova otěhotněla. No a s očekáváným druhým dítětem přišla také žádost o roku (co mu taky jiného zbylo než si mě vzít:) A tak vznikl Svatební plánovač, který jsem vytvářela v průběhu příprav mé vlastní svatby. Ano už to začínalo být trochu náročnější - malé dítě, těhotenství, plánování svatby a podnikání. Naštěstí mám kolem sebe rodinu, která mi maximálně pomáhá:) Bez toho by to opravdu nešlo.

A protože se knihy rozrůstaly a už se netýkaly jen těhotenství a miminka, rozhodla jsem se e-shop přejmenovat. Po dlouhých hodinách vymýšlení, zkoušení různých názvů mě nejvíce oslovil název Reminisi. Je odvozen od slova reminiscence, což znamená vzpomínání. Všeobecně moje deníky slouží k naplánování nějakých zážitků, důležitých momentů a zaznamenávání si vzpomínek:)

 

Moc děkuji za Tvou podporu:)

799A8903-1C22-4CF8-8491-21063F49F8DB_1