MOJE RECEPTY NA VAŘENÍ

449 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Tvoje jedinečná osobní kuchařka je tady!

Detailní informace

Výhody eshopu PC

Detailní popis produktu

Kuchařka na tvé recepty, se kterou tě vaření bude bavit!

Proč to není jen poznámkový blok s recepty?

Není to pouhý blok, ale šanon!

Díky šanonové vazbě si můžeš recepty snadno uspořádat, měnit, doplňovat (výplně si můžeš zvlášť dokoupit). Navíc tento šanon má i praktickou gumičku na uzavření. Když se ti obálka poškodí, tak ji snadno vyměníš:)

Přehledně každý recept.

1 list =1 recept, díky tomu si můžeš recepty v kuchařce lépe zorganizovat a nabízí více prostoru. Každý recept ti ihned na první pohled nabídne počet porcí, dobu přípravy, dobu vaření, obtížnost, zařazení jídla a v neposlední řadě tvé hodnocení! Z druhé strany si můžeš nalepit fotku nebo obrázek hotového jídla. 
Doporučuji si hotové jídlo průběžně fotit na telefon, poté vytisknout třeba v drogerii (je to okamžitě hotové a levné) a vlepit do kuchařky. Snadněji se ti bude vybírat, co dobrého si uvaříš:)

Tvorba receptáře tě bude bavit! 

K receptáři dostaneš 3 archy velikosti A5 plné samolepek, díky kterým tvůj receptář bude barevný a jedinečný. Neboj se s nimi nešetřit, samolepky si můžeš kdykoliv dokoupit.

Vysoká gramáž papíru a nechybí rejstřík

Recepty jsou vytištěny na papír o gramáži 190 g/m2 (běžný kancelářský papír má 80 g/m2) a nechybí ani prostor na vytvoření rejstříku, který je dokonce tištěný barevně na papír o gramáži 250 g/m2. 

Co v šanonu na recepty najdeš?

Každý šanon obsahuje 1 barevný list Rejstřík, 50 černobílých listů (= 50 receptů) na recepty, 2 archy barevných samolepek (samolepky mají tvarový násek pro jednoduší vyjmutí).

  ŠANONEK DO RUČKY A JDE SE NA TO!

 Šanon je ve větším formátu A5 (obálka 16,8 x 23 x 4 cm, vnitřní listy 14,8 x 21 cm), obálka je v šanonových deskách s matnou laminací.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: